• Predstavitev
  • Dohodnina

Veliko srce za mamograf

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je s strani Društva Mena humanitarna akcija VELIKO SRCE ZA MAMOGRAF, v kateri je Zdravstveni dom dr. Adolfa Drolca Maribor zbiral finančna sredstva za nakup digitalnega mamografa s pomočjo SMS sporočil in preko klicne številke 090 933 038, ZAKLJUČENA.

Zaključena je bila v septembru 2011.

Zbrali smo 15.634,81 EUR

Zdravstveni dom dr. Adolfa Drolca Maribor, preko Društva MENA, zbira finančna sredstva za nakup digitalnega mamografa.

Pošljite SMS s ključno besedo MAMOGRAF na številko 1919 in prispevali boste 1 EUR za nakup digitalnega mamografa.
    Prispevajo lahko uporabniki Mobitela GSM/UMTS, Simobila in Tušmobila.
    Mobitel, Tušmobil in Simobil se odpovedujejo vsem prihodkom iz naslova tako poslanih SMS sporočil.